Para Birimi :

Transferler

Transferler

Vip Araçlar ile Özel Transferi

Konforlu ve keyifli bir yolculuk mu arıyorsunuz? Mercedes Vito ile V.I.P seyahatlere merhaba deyin!

Vip araçlar ile transfer hizmetimiz ile size profesyonel bir yolculuk yapma imkânı sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz an, sadece bir telefon veya bir tık uzağınızdayız! Dilediğiniz aracı seçerek; konserlere, etkinliklere, otelinize, maçlara havalimanlarına sizler için sunmuş olduğumuz Vip transfer hizmetleri yoluyla gidebilirsiniz. Geçmiş hizmetlerimize yönelik referanslarımız, size sunduğumuz hizmetin bir güvencesidir.  

7 gün 24 saat hizmetinize sunduğumuz Vip araçlar ile yolcu transferi hizmetimiz, havalimanı ve otel transferleri için profesyonel bir çözüm anlayışı güder. Uzman ve deneyimli kadromuz, sizlerin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla, kafanıza takılan her türlü soruyu sorabilir, rezervasyon iptal ve değişikliği için hızlıca iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin birçok bölgesinde transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Telefon yerine online form ve menü aracılığıyla rezervasyon işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tek yönlü veya gidiş-dönüş fark etmeksizin rezervasyon yapabilirsiniz. Acil durumlar veya değişen şartlar için müşteri temsilcisinden destek alabilirsiniz. Gelişmiş havaalanı transfer operasyonuyla, detaylı bir transfer haritası çizilerek organize bir şekilde transfer işleminiz gerçekleştirilir. Üstelik yaptığınız transferler sigortalıdır. Kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin korunduğu SSL tabanlı sistem vasıtasıyla, ödemelerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme adımında sizi yormayan ve 3 adımdan oluşan işlemler ile size sadece seyahatinizin keyfini çıkarmak kalmaktadır. 

Standart Araçlar ile Özel Transferi

Transferspro.com, standart transfer alanında siz değerli misafirlerimize güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Otelinizden havalimanına ve havalimanından otelinize konforlu ve modern araçlarımız, eğitimli ve güler yüzlü personelimizle ulaşımınızı sağlamaktayız.

Shuttle Araçlar ile Ekonomik Transferi

Transferspro.com, siz değerli müşterilerimize esnek transfer çözümleri üretmektedir. Havalimanından otel bölgelerine belirli saatlerde hareket eden shuttle araçlar ile transfer hizmetinizi sağlamaktayız.

Kongre ve Seminer için Yolcu Transferi

Kongre ve seminer için yolcu transferi nedir? Konforlu ve ekonomik bir yolculuk mu arıyorsunuz? Transferspro.com, sunmuş olduğu geniş hizmet yelpazesi ile yolculuğunuzu değerli kılıyor. Kongre ve seminerleriniz için yolcu transferi hizmetlerini sizlerin kullanımına sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an, sadece bir telefon veya bir tık uzağınızdayız! Dilediğiniz büyüklükteki aracı seçerek; kongrelerinize, seminerlerinize veya büyük etkinliklere sizler için sunmuş olduğumuz kongre ve seminer araçları ile ekonomik transfer hizmetleri doğrultusunda ulaşım sağlayabilirsiniz. Geçmiş hizmetlerimize yönelik referanslarımız ise size sunduğumuz hizmetin bir güvencesidir.