Para Birimi :

Araç Tipleri

Araç Tipleri

Güvenli ve konforlu bir hizmet deneyimi yaşamanız için geniş araç yelpazemiz ile hizmetinizdeyiz. Dilerseniz Vip araçlar ile, dilerseniz standart araçlar, dilerseniz Shuttle araçlar veya kongre ve seminerleriniz için özel araç tipleri ile seyahat edebilirsiniz. Rezervasyonunuzda bize  verdiğiniz bilgiler dâhilinde, sizlere havaalanı transfer ve diğer transfer hizmetleriyle gitmek istediğiniz noktaya kısa sürede ulaştırıyoruz.

Özel transfer veya ekonomik transfer seçenekleri arasından size uygun araç tipini seçerek transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Özel transferler sadece sizin hizmetinize tahsis edilmiş araçlardan oluşurken, ekonomik transferlerde size eşlik edecek farklı transfer yolcuları bulunabilir. Birden fazla misafirin aynı aracın içerisinde seyahat ettiği transfer çeşididir. Kişi sayısı o ana göre değişiklik gösterebilir. 1 ya da daha fazla kişinin seyahat ettiği araçlardan oluşur. Şimdi size uygun transfer seçeneğini seçerek hızlıca rezervasyonunuzu oluşturabilir ve kolayca işleminizi halledebilirsiniz. 

Economy Class

Daha uygun transfer seçenekleri içeren ekonomik klas araçlarımızı da tercih edebilirsiniz. Bu sınıftaki araçlar 2 kişilik yada maksimum 3 kişilik çocuklu ailelerin içindir.

Business Class (Vito)

İş ve daha özel seyahatler için 1-6 kişi arası V.I.P transfer olanağı sağlayan Mercedes Vito’yu tercih edebilirsiniz. Yolculuğu, sizin için özel hâle getiriyoruz! Gitmek istediğiniz noktaya, sadece size özel olarak tahsis edilmiş bu araçla ulaşmanız sağlanır. Daha hızlı ve lüks bir tercihtir.

First Class Vito

İsterseniz havalimanından dilediğiniz adrese veya bulunduğunuz noktadan gideceğiniz adrese özel olarak dizayn edilmiş araçlarımız ile transferinizi gerçekleştiriyoruz.

First Class Minibus

Fazla bagajı olan misafirlerimizin veya kalabalık grupların tercihidir. Havalimanından dilediğiniz adrese veya bulunduğunuz noktadan gideceğiniz adrese özel olarak dizayn edilmiş araçlarımız ile transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Minibus (12 Kişilik)

Büyük organizasyonlar, turlar konserler, geziler ve çeşitli akiviteler için büyük minibüsler tercih edilebilir. Ekonomik boyutu düşünenler için, 12 yolcu kapasiteli orta büyüklüğe sahip minibüsler, 7 ila 12 kişi arası transferler için tercih edilmektedir. Yolcu sayısının 7’yi aşması durumunda, daha ekonomik seçenekler sizleri karşılar.

Midibus ( 25 kişilik )

Geniş aileler, kalabalık organizasyonlar, turlar, konserler, geziler ve çeşitli aktiviteler için büyük midibüsler tercih edilebilir. Ekonomik boyutunu düşünenler için 13 ile 25 kişi arasındaki transferlerde 25 yolcu kapasiteli büyük boy midibüsler tercih ediliyor. Yolcu sayısı 13'ü geçerse daha ekonomik seçenekler sizi karşılıyor.

Otobüs (45 kişilik)

En kalabalık yolcu kapasitesine sahip otobüs olarak hizmete sunulmaktadır. Otobüsler, 23 ile 46 arası yolcu kapasitesine sahip araçlardır. Diğer araç tiplerine oranla en uygun ve ekonomik seçeneklerdir. Büyük organizasyonlar için de tercih edilebilir. Kalabalık gruplar için oldukça avantajlı alternatiflerdir. Bagaj durumuna göre hizmet verilmektedir ve yolcu sayısı daha düşük olabilir.